Deze zelfbruinende verzorging geeft de huid direct en op natuurlijke wijze een zongekuste glow, hydrateert haar en maakt haar glad en zacht zodat je bruine kleurtje langer blijft zitten! Gemakkelijk aan te brengen met een snel absorberende textuur en een frisse vijgengeur die ruikt naar zomer. Bevat geen zonbeschermingsfilters en beschermt niet tegen blootstelling aan de zon.
Scrub en hydrateert je huid de avond ervoor, breng vervolgens gelijkmatig aan op het gezicht en lichaam, met vlakke draaiende bewegingen, vermijd de wenkbrauwen, haarlijn en voetzolen. Was je handen grondig na het aanbrengen en wacht een paar minuten met aankleden. Gebruik onze Self-tanner body applicator om het aanbrengen nog gemakkelijker te maken.
Beoordelingen (4)
Beoordelingen van Clarins - Self Tan
4.5
Gemiddelde beoordeling
op basis van 4 beoordelingen
5
75% (3x)
4
0%
3
25% (1x)
2
0%
1
0%
Roger Huysmans uit Mol
Bruint echt heel goed en natuurlijk, zonder vlekken, een aanrader!!
Danielle Roks - de Bruijn uit Breda
Super! Eindelijk een zelf bruiner die niet stinkt!
Marlou Coolen uit Nijmegen
Makkelijk aan te brengen zelfbruiner, heeft een bescheiden, niet onaangename geur én geeft snel een natuurlijk kleurtje. Een blijvertje ;-)
Anoniem.
Ik was zeer enthousiast over de voorganger; Clarins Eau Lactée auto-bronzante. Dit product zou de opvolger daarvan zijn, maar het is minder effectief, minder egaal, en geler van kleur. Nu toch maar weer terug naar de duurdere Sisley autobronzant visage.
Producteigenschappen
Clarins Self Tanning Milky Lotion Zelfbruinende lotion 125 ml