Clinique Clarifying Lotion Type 2 Reinigingslotion is een op maat gemaakt 3 stappen huidverzorgingssysteem. Stap 2 is het exfoliëren. Hierbij worden de dode huidcellen en vuilrestjes weg geveegd. Deze reinigingslotion zorgt voor een stralende, zachte huid. Dankzij het gebruik van de Clarifying Lotion lijken de poriën zo klein mogelijk. De huid neemt veel beter vocht op en wordt meer weerbaar tegen de onzuiverheden. Wil jij ook een blijvend en gezondere, jongere huid? Dan is de nieuwe dermatologische formule de juiste oplossing.
Ingrediënten
_x000D_
Water\Aqua\Eau_x000D_
Alcohol Denat._x000D_
Glycerin_x000D_
Butylene Glycol_x000D_
Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)_x000D_
Trehalose_x000D_
Salicylic Acid_x000D_
Acetyl Glucosamine_x000D_
Sodium Hyaluronate_x000D_
Sodium Hydroxide_x000D_
Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine_x000D_
Disodium Edta_x000D_
Phenoxyethanol_x000D_
Benzophenone-4_x000D_
Yellow 5 (Ci 19140)_x000D_
Blue 1 (Ci 42090)_x000D_
_x000D_
Gelieve er rekening mee te houden dat ingrediëntenlijsten kunnen veranderen of variëren. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest accurate lijst met ingrediënten._x000D_
Gebruikswijze
Breng de reinigingslotion met een droog wattenschijfje aan op het gezicht en de hals. Gebruik de lotion tweemaal per dag, in de ochtend en avond.
Beoordelingen (27)
Beoordelingen van Clinique - 3-Step System
4.9
Gemiddelde beoordeling
op basis van 27 beoordelingen
5
86% (23x)
4
15% (4x)
3
0%
2
0%
1
0%
Anoniem. uit Eindhoven
Ik gebruik dit product ( stap 2) al jaren samen met facial soap, stap 1, en DDML als stap 3.
Ik voel dat mijn huid goed gereinigd en verzorgd is na het gebruik van deze 3 producten!
Anoniem.
Ik gebruik dit product al jaren, het reinigt goed zonder de huid uit te drogen.
Anoniem.
Ik gebruik dit product al jaren. Onderdeel van het 3 stappen van Clinique. Ik zou het iedereen aanbevelen.
Petra Ridder vd uit Rozenburg
Heerlijke frisse lotion, je hebt gelijk het idee dat je huid goed schoon is.